Top 5 vianočných darčekov pre deti v roku 2023

vianočne_darčeky_pre deti

5 vianočných darčekov, ktoré deti naozaj potešia

Blížiace sa Vianoce? Nenechajte sa zmiesť obavami z prichádzajúcich sviatkov. Práve naopak, využite príležitosť a pripravte sa včas – obzvlášť preto, že tento rok máme tipy na darčeky pre všetky deti na vašom zozname. Či už nakupujete pre predškôlkárov, škôlkárov alebo tínedžerov, našli sme pre vás tie správne veci, ktoré ich
skutočne potešia.

  1. Pre deti, ktoré milujú zážitky

Máte doma dieťa , ktoré zbožňuje objavovanie nových vecí, neobsedí a zbožňuje hry a zábavu? Tak neváhajte a potešte ho prázdninovým zážitkom, na ktorý bude spomínať dlho 🙂 Prečo sa obmedzovať na hračky alebo počítačové hry, ktoré deti prestanú baviť za pár hodín pri najlepšom dní?
Potešte malého objaviteľa týždňom plným zábavy, kde stretne nových kamarátov a ešte sa aj niečo naučí – darujte mu denný jazykový tábor v ELA JAZYKOVKA. Nie len že bude tráviť svoj voľný čas bez obrazoviek, stretne nových kamarátov, ale aj sa naučí angličtinu a bude speakovať s lektormi zo zahraničia.

Objednaj darčekový poukaz na denný jazykový tábor ELA CAMP

2. Pre začínajúcich škôlkarov – objaviteľov

Škôlkari bývajú tvrdý oriešok – hračiek majú hromady, že ich z domu vytlačia a prestávajú ich baviť po pár dňoch. Čo však našich najmenších poteší najviac? Hra s kamarátmi a pocit, že sa im niekto venuje. To všetko ešte aj s čerešničkou na torte máte na dosah ruky. Kurz hravej angličtiny pre deti od 3 do 5 rokov. Jedenkrát do týždňa na 45 min. si deti zaspeakujú s lektorkou, naučia sa nové pesničky, slovíčka a hry a naučia sa mať radi svetový jazyk? Top darček sezóny.

Objednaj kurz angličtiny pre deti od 2 do 3 rokov za 30 EUR za mesiac.

3. Pre zábavu bez obrazovky – voľný čas bez počítača a s kamarátmi

Trávia vaše ratolesti veľa času pred obrazovkou? Online škola, online hry, online krúžky? Doprajte im čas offline a prihláste ich na najlepšie kurzy angličtiny v Trnave. Deti sú v kurzoch rozdelené podľa veku a úrovne
od 6 do 8 rokov, od 9 do 11 a od 12 do 16 ako teenageri. Okrem angličtiny sa deti naučia prezentovať, plynule konverzovať, čítať s porozumením , ale aj pracovať na vlastnom projekte a mať vzťah k cudziemu jazyku.

Objednaj kurz angličtiny pre dieťa od 6 do 8 rokov
Objednaj kurz angličtiny pre dieťa od 9 do 11 rokov
Objednaj kurz angličtiny pre dieťa od 12 do 16 rokov

4. Pre vášnivých čitateľov

Podporte lásku svojho dieťaťa k čítaniu prostredníctvom kúpy knižiek s bilngválnym zameraním – v dvoch jazykoch, kde okrem zaujímavého príbehu si vie dieťa precvičiť cudzí jazyk.

Chcem dostať ponuku kníh

5. Pre budúcich stredoškolákov a maturantov

Prestupuje vaše dieťa na druhý stupeň, strednú školu alebo ide maturovať? Pomôžte mu zvládnuť náročné prípravy, s prípravou v anglickom jazyku na kurze, ktorý je zameraný pre prípravu na certifikáty alebo maturity a zbavťe ho obáv. Angličtinovať s úsmevom je radosť.

Objednaj kurz pre stredoškoláka alebo maturanta

Comments are closed.