Trénuj hlavu a dostaň sa do formy

angličtina_trnava_karanténa

Zavreli ti posilky a ty máš voľné večery? Nevychádzaj z formy! Trénuj hlavu a dostaň sa do formy angličtinou. Prihlás sa na kurz angličtiny a z pohodlia domova pracuj na svojej (jazykovej) forme.

Ako taký kurz vyzerá?
Online kurz prebieha dvakrát týždenne a ty komunikuješ, učíš sa tvorbu viet a slovnú zásobu z domu za svojím mobilom, počítačom alebo tabletom. Môžeš si vybrať, či chceš byť na kurze len ty, s jednou kamoškou alebo kamošom alebo v skupinke. Ak sa nevieš rozhodnúť, nechaj to na profesionálov, každý sa učíme inak. Najrýchlejší pokrok a vhodnú formu ti poradia podľa toho koľko chceš na kurze stráviť času a aký máš budget.

CHCEM VYTYPOVAŤ VHODNÝ KURZ

Ak presne vieš čo je pre teba dobré, tak si jednoducho vyber z ponúkaných kurzov, kde si vyberáš podľa úrovne alebo intenzity.

PONUKA KURZOV

Na kurz radšej s kamoškou?
Ak máš problém prihlásiť sa sám a cítiš sa istejšie s niekým známym, nie je to nič čudné. Mnoho ľudí preferuje navštevovať neznáme prostredie s niekým koho pozná, aj keď ide o “virtuálny priestor”. Mnoho štúdií dokonca preukazuje, že rýchlejší pokrok v učení sa jazykov ľudia dosahujú práve vďaka prítomnosti známej tváre. Ide hlavne o to, že študenti sú na kurze uvoľnení. V strese sa nič nerieši jednoducho a už vôbec nie ak ide o štúdium jazykov.

Práve toto bola motivácia vytvoriť kurzy pre dvojice, za zvýhodnenú cenu. Je to tiež skvelý spôsob ako tráviť spoločný čas s manželom, manželkou, partnerom, partnerkou, kamošom alebo kamoškou.

VIAC INFO O KURZE PRE DVOJICEComments are closed.