Si začiatočník, pokročilý alebo sa potrebuješ zamerať na niečo konkrétne? Vyber si kurz podľa svojich predstáv. Všetky kurzy prebiehajú podľa predstáv študentov,každému vystavujeme individuálny študijný plán na prvej hodine, aby dosiahol svoj vysnívaný cieľ.

Vyučovací program ELA je rozdelený do 6 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo zaraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme zararaďovací test - pri úplných začiatočníkoch stačí uviesť, že ste sa jazyk ešte neučili. Ide o krátky rozhovor, pri káve, žiadne komplikované niekoľko hodinové testovanie. Bez obáv 😉
Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie. Určite k pokroku patria aj pesničky, krátke videá, či filmy.

Španielčina pre začiatočníkov

Si úplný začiatočník alebo falošný začiatočník? Alebo dokonca večný začiatočník? Stačilo už byť začiatočníkom. Posuň sa ďalej. S nami to dokážeš.

Španielčina pre mierne pokročilých a pokročilých

Už sa španielčinu učíš nejaký ten čas, ale chceš hovoriť naozaj plynulo? Posuň svoju španielčinu o úroveň vyššie. Naši nadšení lektori sa už tešia.

Španielčina pre deti 6-9 rokov

Ani vaše deti nevedia odolať „senorite“ alebo „despacito“? Salsa a latino tance už fičia vo veľkom. Pošlite ich k nám, nech sa ich zábava obohatí o porozumenie.

španielčina_trnava_deti
jazykové_kurzy_pre_deti_trnava

Španielčina pre deti 10- 13 rokov

Jeden jazyk je dnes už málo. Otvorte brány do sveta pre svoje deti - prihláste ich na španielčinu. Melodický jazyk ich bude baviť a otvára veľké príležitostí nielen pre exotické dovolenky.

Španielčina pre teens 14 – 18 rokov

Ani vaše deti nevedia odolať „senorite“ alebo „despacito“? Salsa a latino tance už fičia vo veľkom. Pošlite ich k nám, aby porozumeli viac. Latino piesne sú krásne, ale predsa len krajšie, keď majú základ porozumenia.

doučovanie_ela_jazykovka

Doučovanie

Ak sa učíš španielčinu v škole a potrebuješ prebrať učivo alebo máš len náladu začať s niečím novým, neváhaj. Si len na jeden klik od parádneho kurzu.