Španielčina pre začiatočníkov

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli začať s týmto jazykom sme pripravili kurzy španielčiny pre začiatočníkov. Nauč sa jeden z najrozšírenejších exotických jazykov sveta s nami. Nauč sa melodickú španielčinu a cestuj do horúcej exotiky bez obmedzenia. Výučbu poskytujeme v našich moderných priestoroch. Počas hodiny si môžeš dopriať občerstvenie a pohoda na hodine ti dopraje vynikajúci zážitok a zábavu.

Na hodiny už viac nemusíš chodiť preto lebo musíš, ale preto lebo výučba pre teba bude predstavovať stretnutie s kamarátmi, s ktorými si predebatujete rôzne témy práve v španielčine.
V prípade, že ťa zaujala španielčina pre začiatočníkov a si úplný začiatočník, nemusíš robiť ani online vstupný test.  Stačí, ak do prihlášky napíšeš, že máš záujem o kurz na úrovni A1. Španielčina pre začiatočníkov v jazykovej škole ELA je navrhnutá tak, aby si si tento jazyk zamiloval/a!

TERMÍNY

Skupinový online kurz pre začiatočníkov// v pondelky a stredy 18:00-19:00. //21+1 hodina//165EUR

Skupinový kurz online light//v utorky o 18:40//11 hodín//90EUR

Skupinový kurz prezenčne v utorky a štvrtky 17:30-18:30//21+1 hodina//165EUR

Skupinový konverzačný kurz víkend online (od A2-B1)//soboty o 9:30 hod,//11 hodín//90EUR

 

Všetky skupinové kurzy otvárame 20.9.2021.
Pri prihlásení do konca augusta 10% zľava na cenu kurzu.

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov, kde sa lektor venuje na hodine len vám.
  • Máte záujem vytvoriť si vlastnú skupinu? Ak nechcete byť na hodine s neznámymi ľuďmi, na požiadanie vieme pre vás vytvoriť skupinku alebo dvoj-individuálnu hodinu ako “dvojka” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?