Chytrejšia cesta pre Vás

Štúdium
Nápady
Kontakty
Rozvoj

ELA - skratka pre EmpireLanguage Academy je jazykovú akadémiu zameranú na výučbu anglického jazyka. Našou hlavnou motiváciou je, že vieme, že v každom človeku a študentovi je silný potenciál. Dôležité je ho naladiť tým správnym smerom. A na tom je založená aj naša metóda. Pri výučbách používame vlastnú metódu, dare to do, ktorá je založená na individuálnych študijných plánoch pre každého kto sa k nám príde učiť 🙂 Ako to funguje v praxi. Pri každej prihláške alebo dohode o začatí kurzu, či už ide o individuálny kurz alebo skupinový, si stavíme ciele, ktoré chce študent dosiahnuť. Celá výučba ppotom smeruje tam. V skratke - prečo niekto kto chce cestovať má ovládať všetky pravidlá gramatiky? Prečo niekto kto chce prípravu na maturitu sa má zaoberať business English? Lebo je to v knihe? Tak to už vôbec nie 🙂 A prečo sa teda líšime od konkurencie? Pre individuálny prístup, skvelú kávu a krásne priestory.

Ako sme začali?

Všetkým záujemcom, študentom a návštevníkom 🙂

Vítam vás na stránkach Empire Language Academy alebo familiárne ELA - teší ma - Katarína Jakabšicová, zakladateľka ELA. 🙂 Ak stojíte pred dilemou, že ako správne využiť svoj voľný čas, posunúť sa vpred a niečo sa naučiť, nech sa páči. Ste na správnom mieste 🙂

Skúsim sa vyhnúť písaniu akýchkoľvek otrepaných fráz a klišé. Myslím, že tento rok to bude asi tak milión rokov, odkedy som začala aktívne učiť angličtinu. Hovorím aktívne preto, lebo od začiatku sa tomu venujem do hĺbky: začala som ako študentka (rôznych) jazykových škôl v Trnave. Učím tento jazyk naozaj od útleho detstva. Keďže ma angličtina veľmi bavila, vysokú školu som študovala v anglickom jazyku a neskôr i niekoľko rokov v zahraničí. Ďalšie roky som strávila ako lektorka, najprv len doma a potom v jazykovkách, kde som následné roky trávila mnohé hodiny učením (väčšinou to boli vždy iní - noví ľudia, vekovo od 6 do cca 70, úžasná skúsenosť a nekonečné množstvo milých ľudí...a určité množstvo tých menej milých:)).
Mnohých týchto študentov učím dokonca doteraz. Samozrejme, nie preto, že to tak dlho trvá, ale preto, lebo nás to ešte stále baví.
Počas môjho času v iných jazykovkách (študentských aj lektorských) som sa naučila všetko, čo je dôležité pri učení jazykov ale aj riadení takejto inštitúcie (zbožňujem zveličovanie:)). No a nakoniec (konečne) som sa rozhodla všetky tieto skúsenosti využiť takto – otvorením ELA, jazykového centra podľa mojich predstáv.
Milujem angličtinu, konkrétne hlavne konverzácie, a milujem učenie (aj učenie sa, ale neporovnateľne viac milujem "teaching" :)). Učila som už snáď každý typ študenta, veľa som spoznávala spôsoby ako sa ľudia učia, čo zaberá, čo zaberá na koho. A verte mi, neexistuje študent, ktorý sa "nedá" naučiť 🙂
Možno sa pýtate,prečo navštíviť nás a v čom sme iný? Pretože nás to baví, pretože u nás nájdete len angličtinu,takže smev nej naozaj top. Čo napokon uvidíte aj sami. :).
Vieme, že v takejto konkurencii jazykoviek je potrebné byť fakt super. Takže sa snažíme! A zatiaľ nám to, neskromne, ale objektívne povedané, naozaj ide 🙂

Čo-to si o nás môžete prečítať aj tu u nás na blogu 🙂

Verím, že som vás aspoň trochu navnadila na učenie sa anglického jazyka u nás:) – ak áno, ráčte si pozrieť našu ponuku kurzov a vidíme sa u nás, v ELA.

Vaša Katka

Katka
Katarína Jakabšicová
zakladateľka ELA

Ak sme Vás zaujali a chcete sa s nami vybrať cestou vzdelania a poznania, dohodnite si u nás ukážkovú hodinu.

Takže prečo si vybrať nás?

Myslíme si, že najlepšie za nás hovoria naši študenti a naše spoločné výsledky.

Instagram has returned invalid data.