Si začiatočník, pokročilý alebo sa potrebuješ zamerať na niečo konkrétne? Vyber si kurz podľa svojich predstáv. Všetky kurzy prebiehajú podľa predstáv študentov,každému vystavujeme individuálny študijný plán na prvej hodine, aby dosiahol svoj vysnívaný "angličtinový cieľ"

Vyučovací program ELA je rozdelený do 6 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo zaraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme zararaďovací test. Ide o krátky rozhovor, pri káve, žiadne komplikované niekoľko hodinové testovanie. Bez obáv 😉
Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie. DARE TO DO and DARE TO THINK!

Angličtina pre začiatočníkov

Si úplný začiatočník alebo falošný začiatočník? Alebo dokonca večný začiatočník? Stačilo už byť začiatočníkom. Posuň sa ďalej. S nami to dokážeš.

Angličtina pre pokročilých

Už sa angličtinu učíš nejaký ten čas, ale chceš hovoriť naozaj plynulo? Efektívne posuň svoju angličtinu na vyššiu úroveň. Máme niečo pre Teba.

Jazykové vzdelávanie pre firmy a organizácie

Radíte sa medzi spoločnosti, kde na kvalite záleží? Poskytnite svojim zamestnancom naozaj kvalitné vzdelanie. Pretože s nami sa naozaj posuniete.

Doučovanie

Potrebuješ doladiť veci, ktoré Ti neboli jasné v škole alebo sa pripraviť na skúšku? Máme pre Teba kurzy s prípravou do školy, úlohami aj prípravou na testy a písomky.

Príprava na pohovor v angličtine

Čaká ťa pohovor v angličtine a ty sa potrebuješ pripraviť? Prihlás sa na ultra rýchly kurz angličtiny na pohovory. Dáme ti tipy nielen na angličtinu, ale aj si prejdeme najbežnejšie pohovorové otázky v cudzom jazyku. A na konci si svoj pohovor vyskúšaš na nečisto.

angličtina na pohovory

Príprava na maturity

Máš už teraz stres z maturity? Bojíš sa, že to, čo si sa doteraz naučil, ti nebude stačiť? Tak sa ukľudni, obsaď si rýchlo miestečko u nás v ELA a spoľahni sa na našu maturitnú prípravku.

Kurz s native učiteľom

Ak patríš medzi odvážnych a túžiacich po rýchlom pokroku angličtina s native speakrom je voľba pre teba. Ide o kombináciu gramatiky a konverzačných cvičení ktoré si prejdeš spolu s native učiteľom. Čo ťa lepšie pripraví na angličtinu ako len anglicky hovoriaci učiteľ?

Angličtina pre deti 2-3 roky

Teddy Eddie START je zameraný na našich najmenších študentíkov od 2-3 rokov, kde sa formou hry, kreatívnych cvičení, pesničiek a videí učíme prvé základy anglického jazyka. Naša medzinárodná metóda Teddy Eddie je ako stvorená pre jasličky a škôlky.

Angličtina pre deti 4-5 rokov

Angličtina pre detičky v škôlkarskom a predškolskom veku je vedená metódou Teddy Eddie STANDARD. Táto medzinárodná metóda využíva prvky jazyka vo forme obrázkov, pesničiek. Deti si hravým spôsobom pomocou "tajných hier a kódov" a iných častí výučby osvoja jazyk ako prirodzene hovoriaci.

angličtina pre deti
anglictina pre deti hravo trnava

Kids mini 6-8 rokov

Kurzy pre deti od 6 do 8 rokov. Kurz je zameraný na zvládnutie prvých jednoduchých konverzácií, obohatenie slovnej zásoby zdokonaľovanie písania v cudzom jazyku a to všetko zábavnou hravou angličtinou.

Kids 9-11 rokov

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov zamerané na kreativitu, využívanie jazyka v praxi, pesničky a detskú hravosť a schopnosť rýchlo sa učiť. Kurzy vedie skúsený lektor, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

kurzy_ela_kids_plus

Teens 12-16 rokov

Teens je kurz zameraný pre staršie deti od 12 do 16 rokov, zameraný na komplexnejšie využívanie jazyka, s využívaním zložitejších časov a situácií z "real life" alebo skutočnosti, na konverzačnú prípravu na bezproblémovú komunikáciu.

Kurz pre dvojice "dvojka"

Kurz Double alebo naša "Dvojka" je jazykové vyučovanie pre dvojice! Dvoj-individuálka pre Teba a manžela, frajera, frajerku, kamku, mamku, hocikoho s kým chcete na sebe zamakať v príjemnom prostredí ELA s veselými lektormi a pútavým spôsobom.

angličtina pre teens Trnava

Angličtina pre deti s native učiteľom

Angličtina pre deti od 7 do 14 rokov vedená native lektorom. Kurz je zameraný na rozprávanie, hry, všetko za prítomnosti lektora zo zahraničia. Tento kurz je určený pre pokročilejších študentíkov od úrovne A2.

Špecializované kurzy - business, právna a angličtina pre zdravotníkov

Chystáte sa na univerzitu, prácu v zahraničí alebo si chcete svoj rozhľad obohatiť o angličtinu zo špecializácie – právnickej, zdravotníckej či obchodnej?
Pripravili sme v ELA kurzy pre odborníkov a špecialistov v týchto oblastiach.

angličtina_trnava

Letná konverzačka

Letná konverzačka je najlepší spôsob ako rýchlo oprášiť konverzačné schopnosti, nachystať sa na dovolenku, pracovný pohovor alebo si oddýchnuť a pritom niečo urobiť pre seba.