Si začiatočník, pokročilý alebo sa potrebuješ zamerať na niečo konkrétne? Vyber si kurz podľa svojich predstáv. Všetky kurzy prebiehajú podľa predstáv študentov,každému vystavujeme individuálny študijný plán na prvej hodine, aby dosiahol svoj vysnívaný "angličtinový cieľ"

Vyučovací program ELA je rozdelený do 6 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo zaraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme zararaďovací test. Ide o krátky rozhovor, pri káve, žiadne komplikované niekoľko hodinové testovanie. Bez obáv 😉
Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie. DARE TO DO and DARE TO THINK!

Angličtina pre začiatočníkov

Si úplný začiatočník alebo falošný začiatočník? Alebo dokonca večný začiatočník? Stačilo už byť začiatočníkom. Posuň sa ďalej. S nami to dokážeš.

Angličtina pre pokročilých

Už sa angličtinu učíš nejaký ten čas, ale chceš hovoriť naozaj plynulo? Efektívne posuň svoju angličtinu na vyššiu úroveň. Máme niečo pre Teba.

Jazykové vzdelávanie pre firmy a organizácie

Radíte sa medzi spoločnosti, kde na kvalite záleží? Poskytnite svojim zamestnancom naozaj kvalitné vzdelanie. Pretože s nami sa naozaj posuniete.

Doučovanie

Potrebuješ doladiť veci, ktoré Ti neboli jasné v škole alebo sa pripraviť na skúšku? Máme pre Teba kurzy s prípravou do školy, úlohami aj prípravou na testy a písomky.

Príprava na maturity

Máš už teraz stres z maturity? Bojíš sa, že to, čo si sa doteraz naučil, ti nebude stačiť? Tak sa ukľudni, obsaď si rýchlo miestečko u nás v ELA a spoľahni sa na našu maturitnú prípravku.

Kurz Combo

Ak patríš medzi odvážnych a túžiacich po rýchlom pokroku - COMBO je voľba pre teba. Ide o kombináciu gramatiky a konverzačných cvičení ktoré spojenými silami slovenského lektora a native lektora pripravia ten správny konverzačno-gramatický balíček pre tvoj úspech a rýchly pokrok.

Mini ELA

Mini ELA je zameraný na našich najmenších študentíkov od 3-5 rokov, kde sa formou hry, kreatívnych cvičení, pesničiek a videí učíme prvé základy anglického jazyka. Mini ELA je vhodná aj pre jasličky alebo škôlky.

Double alebo "Dvojka"

Kurz Double alebo naša "Dvojka" je jazykové vyučovanie pre dvojice! Dvoj-individuálka pre Teba a manžela, frajera, frajerku, kamku, mamku, hocikoho s kým chcete na sebe zamakať v príjemnom prostredí ELA s veselými lektormi a pútavým spôsobom.

Triple alebo "Trojička"

Triple alebo "trojička" je kurz pre trojice. Troj-individuálka pre kamošov, kamošky, spolužiakov, kolegov, kohokoľvek kto sa chce posunúť ďalej v príjemnom prostredí, u nás v ELA a pritom, čo to ušetriť za hodiny.

anglictina_trnava_lektor

Kids 9-11 rokov

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov zamerané na kreativitu, využívanie jazyka v praxi, pesničky a detskú hravosť a schopnosť rýchlo sa učiť. Kurzy vedie skúsený lektor, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

Teens 12-16 rokov

Teens je kurz zameraný pre staršie deti od 12 do 16 rokov, zameraný na komplexnejšie využívanie jazyka, s využívaním zložitejších časov a situácií z "real life" alebo skutočnosti, na konverzačnú prípravu na bezproblémovú komunikáciu.

kurzy_ela_kids_plus

Kids mini 6 -9 rokov

Kurzy pre deti od 6 do 9 rokov. Kurz je zameraný na zvládnutie prvých jednoduchých konverzácií, obohatenie slovnej zásoby zdokonaľovanie písania v cudzom jazyku a to všetko zábavnou hravou angličtinou.

Angličtina pre deti s native učiteľom

Angličtina pre deti od 7 do 14 rokov vedená native lektorom. Kurz je zameraný na rozprávanie, hry, všetko za prítomnosti lektora zo zahraničia. Tento kurz je určený pre pokročilejších študentíkov od úrovne A2.

kurzy_ela_kids_plus

Letná konverzačka

Plánuješ dovolenku v zahraničí, ale máš stresy ako sa dohovoríš? Alebo len cez rok nemáš čas a chceš sa tej angličtine trochu pomenovať? Prihlás sa na náš týždňový letný konverzačný kurz, pospeakuj si, a hoď obavy za hlavu.

Letná konverzačka TEENS

Letná konverzačka v teen verzii! Tretí augustový týždeň, od pondelka do piatku, každý deň 4 hodiny s pauzou v strede našou konverzačnou metódou doplnenou rôznymi interaktívnymi hrami, modernými prvkami výučby - skrátka kurz, ktorý bude Vaše deti baviť! 🙂

angličtina_trnava