Teens (12 - 16 rokov)

Kurzy Teens sú pre určené pre študentov od 12 do 16 rokov.

Naše kurzy pre násťročných sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedie ich skúsený lektor, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk. Teens plus tématicky a náročnosťou nadväzuje na kurz Kids. Dopĺňa tiež angličtinu zo základnej školy, ale ide hlbšie. Témy sme zamerali viac na konverzačnú úroveň a využívanie jazyka v praxi na čo v škole ostáva len málo času. Angličtina Teens v ELA tiež využíva moderné prvky výučby ako YouTube, mobilné aplikácie, hry online, či Netflix.

 

Kurzy vedú skúsení lektori a lektorky z ELA, ktorí využívajú jedinečné učebné materiály pre vyučovanie čítania a písania, ktoré kombinujú štrukturovanou fonetikou a voľným čítaním.

Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester, dvakrát týždenne 60 min. V balíku jedného trimestra je teda 24 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY KURZOV

Skupinový kurz TEENS CLASSIC s native speakrom (utorok – štvrtok od 15:30-16:30) //21 hodín// trimester // 169 EUR
Skupinový kurz TEENS LIGHT  (utorok 15:30-16:30) //11 hodín// trimester // 95 EUR
Skupinový kurz TEENS LIGHT s native speakrom (utorok 15:30-16:30) //11 hodín// trimester // 95 EUR
Skupinový kurz TEENS LIGHT (štvrtok 16:30-17:30) //11 hodín// trimester // 95 EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame od 18.9.2023

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂