Si začiatočník, pokročilý alebo sa potrebuješ zamerať na niečo konkrétne? Vyber si kurz podľa svojich predstáv. Všetky kurzy prebiehajú podľa predstáv študentov,každému vystavujeme individuálny študijný plán na prvej hodine, aby dosiahol svoj vysnívaný "angličtinový cieľ"

Vyučovací program ELA je rozdelený do 6 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo zaraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme zararaďovací test. Ide o krátky rozhovor, pri káve, žiadne komplikované niekoľko hodinové testovanie. Bez obáv 😉
Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie. DARE TO DO and DARE TO THINK!

Angličtina pre začiatočníkov

Si úplný začiatočník alebo falošný začiatočník? Alebo dokonca večný začiatočník? Stačilo už byť začiatočníkom. Posuň sa ďalej. S nami to dokážeš.

Angličtina pre pokročilých

Už sa angličtinu učíš nejaký ten čas, ale chceš hovoriť naozaj plynulo? Efektívne posuň svoju angličtinu na vyššiu úroveň. Máme niečo pre Teba.

Jazykové vzdelávanie pre firmy a organizácie

Radíte sa medzi spoločnosti, kde na kvalite záleží? Poskytnite svojim zamestnancom naozaj kvalitné vzdelanie. Pretože s nami sa naozaj posuniete.

Doučovanie

Potrebuješ doladiť veci, ktoré Ti neboli jasné v škole alebo sa pripraviť na skúšku? Máme pre Teba kurzy s prípravou do školy, úlohami aj prípravou na testy a písomky.

Príprava na maturity

Máte už teraz stres z maturity? Bojíte sa, že to, čo ste sa doteraz naučili, vám nebude stačiť? Tak sa ukľudnite, obsaďte si rýchlo miestečko u nás v ELA a spoľahnite na našu maturitnú prípravku.

Kurz Combo

Ak patríš medzi odvážnych a túžiacich po rýchlom pokroku - COMBO je voľba pre teba. Ide o kombináciu gramatiky a konverzačných cvičení ktoré spojenými silami pripravia ten správny konverzačno-gramatický balíček pre tvoj úspech a rýchly pokrok.

Mini ELA

Mini ELA je zameraný na našich najmenších študentíkov od 3-5 rokov, kde sa formou hry, kreatívnych cvičení, pesničiek a videí učíme prvé základy anglického jazyka.

Double alebo "Dvojka"

Kurz Double alebo naša "Dvojka" je jazykové vyučovanie pre dvojice! Dvoj-individuálka pre Teba a manžela, frajera, frajerku, kamku, mamku, hocikoho s kým chcete na sebe zamakať v príjemnom prostredí ELA s veselými lektormi a pútavým spôsobom.

Triple alebo "Trojička"

Triple alebo "trojička" je kurz pre trojice. Troj-individuálka pre kamošov, kamošky, spolužiakov, kolegov, kohokoľvek kto sa chce posunúť ďalej v príjemnom prostredí, u nás v ELA a pritom, čo to ušetriť za hodiny.

Kids

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov zamerané na kreativitu, využívanie jazyka v praxi, pesničky a detskú hravosť a schopnosť rýchlo sa učiť. Kurzy vedie skúsený lektor, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

Kids plus

Kids plus je kurz zameraný pre staršie deti od 11 do 14 rokov, zameraný na komplexnejšie využívanie jazyka.