Kurzy pre začiatočníkov, pokročilých, prípravy na príjmačky, certifikáty, monitory alebo konkrétne zameranie ako pohovory, či odborný jazyk.
Ponúkame výber aj doučovania - ako jazyky alebo matematika.
V ELA ponúkame výber z 5 jazykov: anglický jazyk, francúzsky jazyk, španielsky jazyk, nemecký jazyk a slovenský jazyk pre cudzincov.
Všetky kurzy prebiehajú podľa predstáv študentov. Ako to funguje? Pri zápise vypisuje každý študent formulár, kde špecifikuje svoje ciele. Na tomto základe vieme "cieliť" každému individuálny študijný plán na prvej hodine, aby dosiahol svoj stanovený pokrok.

Vyučovací program ELA je rozdelený do úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo zaraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme zararaďovací test. Ide o krátky test, buď v škole alebo z pohodlia domova, žiadne komplikované niekoľko hodinové testovanie. Bez obáv 😉
Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie. DARE TO DO and DARE TO THINK!

Angličtina

Si úplný začiatočník alebo falošný začiatočník? Alebo dokonca večný začiatočník? Stačilo už byť začiatočníkom. Posuň sa ďalej. S nami to dokážeš.

angličtina_trnava_deti

Francúzština

Zaujímaš sa o jazyk romantikov alebo máš záujem o prácu či stáž v Európskej inštitúcií? Neváhaj a prihlás sa na kurz francúzštiny so slovenským lektorom alebo lektorom priamo z Francúzska. Ponúkame kurzy v skupine, individuálne, prípravu na certifikát a dokonca aj kurzy pre deti.

Španielčina

Radíš sa medzi milovníkov exotiky, cestovateľa do horúcich krajín alebo si fanúšikom futbalu? Kurzy španielčiny v ELA pod vedením skúsených lektorov ťa posunú do tvojho vysneného latino cieľa. Zdolaj španielske piesne a zaspievaj si ich s porozumením bez mrmlania už tento rok.

Slovenčina

Žiješ na Slovensku, ale nevieš sa zorientovať? Prihlás sa na kurz v ELA. Nemusíš sa ničoho obávať, naši profesionálni lektori majú za sebou učenie slovenčiny u takých kapacít ako je FC Spartak Trnava. Klikaj pre viac info ak sa s nami chceš rozhovoriť.

Nemčina

Vidíš sa v práci pre Európske inštitúcie alebo manažmente pre veľkú spoločnosť? Kurzy nemčiny v ELA pod vedením skúsených lektorov ťa posunú do tvojho vysneného latino cieľa. Nauč sa jazyk profesionálov, organizovaných nemeckých odborníkov a zabezpeč si skvelé ohodnotenie vo svojej práci.

nemčina_kurzy_trnava
doučovanie_matematika

Matematika

Máš problémy v škole alebo stresuješ pred písomkami? Alebo ťa čaká monitor a príjmačky na SŠ? Zjednoduš si to a prihlás sa na doučovanie, kde si overíš a prerátaš príklady a na skúšky sa poriadne nachystáš.