"Ku Katke som sa dostala cez moju sestru, ktorá tiež navštevovala jej hodiny a myslím, že som nemohla spraviť lepšie nakoľko som získala hneď dva vzory. Moju sestru, ktorá cestuje po svete a vďaka angličtine sa dokáže dorozumieť s kýmkoľvek a Katku, ktorá mi každú hodinu dokazuje ako jednoducho v pohode a s úsmevom sa dá zvládnuť angličtina, aj keď zrovna nemám svoj deň. Doslova sa teším na každú hodinu a oceňujem že v rámci hodín si môžem sama určiť čomu problematickému pre mňa by som sa chcela povenovať a aj Katkinu pomoc s obchodnou angličtinou, ktorú sa učím na VŠ."

Veronika Belúnková

"Skvelý prístup, ochota, zodpovednosť a výborná príprava nášho syna na prijímačky z anglického jazyka. Ďakujeme a odporúčame túto usmievavú pani lektorku všetkým."

Katarína Tkáčová

"Katka is a great teacher, who is preparing me for my final exams – maturita. I really like her lessons, which are creative, funny but I still learn a lot."

Michal Kapinaj

"Čo sa týka spolupráce som bola nad mieru spokojná. Emmka rada chodila na angličtinu."

Martina Císarová

"Zodpovedný a priateľský prístup, kvalitné materiály, no hlavne zaujímavé a veľmi náučné hodiny, ktoré mi toho dali veľa. Taktiež sa mi veľmi páčilo, že sme viedli dialógy na rôzne zaujímavé témy po anglicky, čím som si zlepšili moje komunikačné schopnosti a naučila som sa pohotovo a plynulejšie reagovať pri rozhovoroch."

Tereza Kopúnková

"I am very happy with my lessons. I truly reccommend ELA to whoever wants to move on."

Peter Szulányi