Španielčina pre mierne pokročilých a pokročilých

Nauč sa jeden z najrozšírenejších exotických jazykov sveta s nami. Nauč sa melodickú španielčinu a cestuj do horúcej exotiky bez obmedzenia. Výučbu poskytujeme v našich moderných priestoroch. Počas hodiny si môžeš dopriať občerstvenie a pohoda na hodine ti dopraje vynikajúci zážitok a zábavu. Na hodiny už viac nemusíš chodiť preto lebo musíš, ale preto lebo výučba pre teba bude predstavovať stretnutie s kamarátmi, s ktorými si predebatujete rôzne témy práve v španielčine.

Každý kurz má vypracované sylaby, ktoré zaznamenávajú pokrok, ktorý na kurze urobíme. Zameriavame sa na zvládnutie konverzácií, využívanie jazyka v praxi, zaujímavé a aktuálne témy, ale aj na “oddychovky” pri krátkych videách, pesničkách, či filmoch. Na hodine stretneš lektorov, ktorí niekoľko rokov žili, študovali, či pracovali v zahraničí, takže o “témy z praxe” nebude núdza.

TERMÍNY

Skupinový online kurz pre mierne pokročilých (A2-B1) light// v piatky 8:00-9:00. //10+1 hodina//90EUR

Skupinový kurz online light pre mierne pokročilých (A2-B1) //v pondelky o 19:15//11 hodín//90EUR

Skupinový kurz pre mierne pokročilých a pokročilých prezenčne //v utorky a štvrtky 18:30-19:30//21+1 hodina//165EUR

Skupinový konverzačný kurz víkend online (od A2-B1)//soboty o 9:30 hod,//11 hodín//90EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 10.1.2022.
Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov, kde sa lektor venuje na hodine len vám.
  • Máte záujem vytvoriť si vlastnú skupinu? Ak nechcete byť na hodine s neznámymi ľuďmi, na požiadanie vieme pre vás vytvoriť skupinku alebo dvoj-individuálnu hodinu ako “dvojka” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?