Kids mini

Kurzy angličtiny pre deti od 6 do 9 rokov. Angličtinu na kurze prebieha zábavnou formou, je iná ako angličtina na základnej škole, ale zároveň je skvelým doplnkom. V škole neostáva časť na hry a konverzácie a presne týmto smerom sme sa rozhodli na kurozch vydať my v ELA. Cieľom je deti zaujať, učiť ich slovnej zásobe a reakcii na jednotlivé situácie – tvoriť vety, otázky.

 

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedú ich skúsení lektori, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk. Na kurzoch sa zameriavame na vzájomnú interakciu, hru, využívame moderné prostriedky, rozprávky, YouTube, piesne.
Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester, jeden krát týždenne 60 min. V balíku jedného trimestra je teda 24 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY

  • Skupinový kurz “Kids mini ” (pondelok-streda 15:30-16:30) //24 hodín//trimester// 150EUR
  • Skupinový kurz “Kids mini light” (pondelok 15:30 -16:30) //13 hodín//trimester// 78 EUR
  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂