Kids mini

Kurzy angličtiny pre deti od 6 do 9 rokov. Angličtinu na kurze prebieha zábavnou formou, je iná ako angličtina na základnej škole, ale zároveň je skvelým doplnkom. V škole neostáva časť na hry a konverzácie a presne týmto smerom sme sa rozhodli na kurozch vydať my v ELA. Cieľom je deti zaujať, učiť ich slovnej zásobe a reakcii na jednotlivé situácie – tvoriť vety, otázky.

 

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedú ich skúsení lektori, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk. Na kurzoch sa zameriavame na vzájomnú interakciu, hru, využívame moderné prostriedky, rozprávky, YouTube, piesne.
Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester, dvakrát týždenne 60 min. V balíku jedného trimestra je teda 24 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

UKÁŽKOVÁ HODINA ZDARMA
KIDS 6-8 ROKOV dňa 6.9.2021 o 16:30-17:15
KIDS 6-8 ROKOV dňa 8.9.2021 o 18:15-19:00

Ak máte záujem o účasť na ukážkovej hodine dajte nám prosím vedieť cez kontaktný formulár TU alebo prostredníctvom nášho telefónneho čísla.

TERMÍNY

Skupinový kurz KIDS MINI classic (pondelok – streda od 16:00-17:00) //21+1 hodina//trimester // 165 EUR
Skupinový kurz KIDS MINI light (piatok od 15:30-16:30) //11 hodín// trimester // 90 EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 20.9.2021

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” (aj pre deti od 5 rokov) otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?