Kids

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov, zameraný na zlepšenie komunikácie, hravú angličtinu plnú diskusií na témy detského sveta. Angličtina v ELA je skupinovou výučbou, ktorá využíva témy moderného vzdelávania, rozširuje angličtinu na základnej škole a cvičeniami plnými interaktivity učí deti novej slovnej zásobe, písaniu v cudzom jazyku.

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedú ich skúsení lektori, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

Na kurzoch sa zameriavame na vzájomnú interakciu, hru a prirodzenú komunikáciu v modernom a bezpečnom prostredí našej jazykovej školy. Pripravte Vaše dieťa do života už dnes!

Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester jeden alebo dvakrát týždenne 60 min. V balíku jedného trimestra je teda 22 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

UKÁŽKOVÁ HODINA ZDARMA
KIDS 9-11 ROKOV dňa 6.9.2021 o 17.45-18:30
KIDS 9-11 ROKOV dňa 8.9.2021 o 18:15-19:00

Ak máte záujem o účasť na ukážkovej hodine dajte nám prosím vedieť cez kontaktný formulár TU alebo prostredníctvom nášho telefónneho čísla.

 

TERMÍNY KURZOV

Skupinový kurz KIDS classic (utorok – štvrtok od 16:30-17:30) //21+1 hodina// trimester // 165 EUR
Skupinový kurz KIDS light (streda od 16:00-17:00) //11 hodín// trimester // 90 EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 20.9.2021

Hľadáte skvelý zážitkový darček pre svoje deti? Pozrite si našu ponuku letných táborov ELA CAMP.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂