Kids

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov, zameraný na zlepšenie komunikácie, hravú angličtinu plnú diskusií na témy detského sveta. Angličtina v ELA je skupinovou výučbou, ktorá využíva témy moderného vzdelávania, rozširuje angličtinu na základnej škole a cvičeniami plnými interaktivity učí deti novej slovnej zásobe, písaniu v cudzom jazyku.

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedú ich skúsení lektori, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

Na kurzoch sa zameriavame na vzájomnú interakciu, hru a prirodzenú komunikáciu v modernom a bezpečnom prostredí našej jazykovej školy. Pripravte Vaše dieťa do života už dnes!

Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester jeden alebo dvakrát týždenne 60 min. V balíku jedného trimestra je teda 22 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY KURZOV


Skupinový kurz KIDS KLASIK (utorok – štvrtok od 16:30-17:30) //21 hodín// trimester // 169 EUR
Skupinový kurz KIDS LIGHT (pondelok od 16:00-17:00) //11 hodín// trimester // 95 EUR
Skupinový kurz KIDS LIGHT (streda od 16:00-17:00) //11 hodín// trimester // 95EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 26.9.2022

Hľadáte skvelý zážitkový darček pre svoje deti? Pozrite si našu ponuku letných táborov ELA CAMP.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, ponúkneme vám  alternatívu, ktorá vám bude sedieť 🙂