Odchádzate za vzdelaním do zahraničia? Budete potrebovať CAE – C1 Advanced certifikát

angličtina_pre_pokročilých_trnava

Ak aj vy patríte medzi študentov s ambíciou študovať na zahraničnej univerzite, ELA jazykovka vám ponúka možnosť prípravy na cambridgeskú skúšku a získať CAE certifikát- Cambridge English: C1 Advanced (CAE). Tento certifikát  je uznávaným dokladom o vašej jazykovej úrovni akceptovaný takmer všetkými európskymi univerzitami.


Ako sa môžem pripraviť na CAE certifikát

Pre tých, ktorí potrebujú prípravu na cambridgeské certifikáty ELA jazykovka ponúka:

  • trimestrálne prípravné kurzy pre C1 (CAE a FCE), ktoré trvajú 3 mesiace a začínajú sa v septembri, januári a v apríli.
  • krátke intenzívne prípravné kurzy pre študentov, ktorí nemajú čas alebo sa rozhodli na poslednú chvíľu, že absolvujú cambridgeskú skúšku ponúkame individuálne hodiny, kde je na hodine len lektor a študent face to face. Takéto kurzy môžete zakúpiť vo výhodných balíkoch, tým zintenzívniť svoju prípravu a ešte aj ušetriť.
  • online príprava z pohodlia domovaAk patríte medzi ľudí, ktorí sa snažia efektívne využiť každú minútu je online vzdelávanie to pravé pre vás. Z pohodlia svojho domova, kanelárie alebo internátu sa napojíte na online hodinu a priblížite sa tak k svojmu vysnenému štúdiu v zahraničí.
Kurzy C1 v prezenčnej aj online forme v ELA

Ak patríte medzi študentov, ktorí sú na C1 Advanced skúšku pripravení, možno vám stačí vyskúšať si vzorové testy C1 Advanced, ktoré vám poskytneme na vyžiadanie.

Ak nemáte istotu, či je vaša úroveň angličtiny na požadovanej úrovni C1, môžete si spraviť orientačný Cambridge online test.

Slovensko patrí medzi krajiny s najvyšším podielom mladých ľudí, ktorí odchádzajú za vzdelaním do cudziny. Podľa poslednej štúdie OECD až 18% Slovákov študuje vysokú školu mimo domova. Ak chcete medzi nich patriť, C1 Advanced (CAE) certifikát je tá správna voľba.

Neváhajte a prihláste sa na prípravu alebo na kurz u nás v ELA.

PONUKA KURZOV ANGLIČTINY

Comments are closed.