ONLINE LEARNING ALEBO E-LEARNING

Momentálna situácia v súvislosti s koronavírusom spôsobila, že sme sa mnohí našli “odrezaní od sveta”. A okrem hlavnej témy, ktorou je v týchto dňoch zdravie a nútená karanténa, v rozhovoroch stále viac rezonuje aj téma, ako tráviť čas doma.

Ak patríte medzi akčné typy alebo vás už nebaví čas tráviť leňošením, máme pre vás super ponuku. Využite voľný čas vzdelávaním a čas doma zhodnoťte. Prihláste sa na hodiny e-learningu u nás v ELA a nakopnite svoju angličtinu, či začnite s výzvou vo forme nemčiny, francúzštiny, či španielčiny.

Veľa času predsa nemusí byť negatívum. Využite ho zmysluplne na niečo, čo ste vždy chceli. Zlepšiť sa v angličtine, či nemčine? Výzva prijatá.

V ELA ponúkame kurzy individuálne, skupinové aj firemné. Nebojte sa, nezabudli sme ani na rodičov.

Uvedomujeme si, že pre karanténu sa veľa rodín ocitlo v situácii, že celý deň strávia spolu doma. Sú deti, ktoré si vedia samy naplniť takéto neštruktúrované voľno, ale pre mnohé to môže byť vážny problém, s ktorým si samy neporadia. Nedostatok aktivít môže u nich spôsobiť nudu, apatiu, smútok, depresiu, alebo naopak, môže viesť ku zvýšenému nepokoju, podráždenosti, hnevu či iným psychickým problémom.

Doučovanie a učenie sa doma s deťmi môže byť riadny zaberák. Oslovte profesionálov z ELA. Učivo vysvetlíme zábavne a hravo.

Preto vážení rodičia, ak máte problém sa s deťmi učiť doma, neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o možnostiach doučovania, prípadne o forme trávenia voľného času vzdelávaním.

Ak máte záujem o takéto hodiny, prihlasujte sa pomocou nášho formulára tu.