Využite čas doma užitočne

Aktuálne obdobie nás uviedlo do situácie, že sme “zavretý” doma. Doborovoľne, či nedobrovoľne. Celý náš doterajší život sa obmedzil na cestu medzi obývačku, kuchyňu do izby a naspäť.

Hlavu hore!

Využime tento čas efektívne!
Začnite sa učiť jazyky.

Už dlho sa zamýšľate, že tie piesne z rádia by zneli lepšie aj s trochou porozumenia? Že vám nevyhovuje dabing? Plánujete pokoronovú dovolenku v Španielsku a to pivo by ste si predsa len chceli vypýtať ako pravý španiel?
Prihláste sa na online kurzy v ELA jazykovka.

PONUKA KURZOV

Naučte sa po anglicky/španielsky/francúzsky/nemecky s ELA jazykovka. Pri online vyučovaní využívame svetoznámu aplikáciu na špecializovanú na vyučovanie – ZOOM. Jej výhodou je, že si nemusíte do svojho zariadenia sťahovať nič, stačí kliknúť na link a aplikácia vás spojí s lektorom rovna na vašu hodinu. Okrem toho aplikácia vám umožní vidieť “tabuľu” písať do nej tak, že to vidí lektor aj vaši spolužiaci, púšťať videá a podobne.

Ako prebieha online hodina

Ako každý kurz v ELA jazykovka, aj ten online, je zameraný na využívanie jazyka v praxi. Na začiatku, pri prihlasovaní, si vyberiete na čo svoj kurz chcete zamerať – či už je to práca, škola, cestovanie alebo iné.
Podľa toho sa prispôsobuje obsah hodiny.

Na hodine využívame audio i video nahrávky, texty, hry. Kto povedal, že učenie jazyka nemôže byť zábavné? Hry každého druhu Vás nielen niečo naučia, ale aj pobavia. Stovky kreslených vtipov Vám navyše pomôžu ľahšie sa učiť. Vyskúšajte to s nami.

Typy online kurzov

Pre Vašu spokojnosť sme vytvorili všetky kurzy aj v online verzii. Stačí ak kliknite na našu ponuku kurzov a vyberiete si, o ktorý máte záujem – môže ísť o klasický individuálny kurz, kurz pre deti, doučovanie a pod.
Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať formulárom, mailom, telefonicky alebo na našich sociálnych sieťach.

Veľa času predsa nemusí byť negatívum. Využite ho zmysluplne na niečo, čo ste vždy chceli. Zlepšiť sa v angličtine, či nemčine? Výzva prijatá.

Od skvele využitého času vás delí len jediný klik! 🙂

PRIHLÁŠKA