Čo s deťmi počas letných prázdnin? Vyskúšajte jazykový tábor

Ako zvládnuť deti počas prázdnin, keď dovolenka má len obmedzený počet dní a školáci oveľa viac voľna, ako by sme chceli? Zmysluplným riešením  počas letných prázdnin môže byť jazykový denný tábor ELA Camp.

Odborníci tvrdia, že deti potrebujú aj osobné voľno, keď ich nikto neorganizuje a môžu samé rozhodnúť, ako s ním naložia. Aj nudu sa musia naučiť zvládnuť. Počas školského roka majú deti povinnosti a rôzne aktivity v škole a v krúžkoch, voľného času im nezostáva veľa. Ale ako ich „zamestnať“ a zabaviť počas toľkých dní prázdnin? To je problém, ktorí rieši asi väčšina rodičov školopovinných detí. Počet dní dovolenky nestačí na to, aby boli so svojimi deťmi počas všetkých prázdninových dní. Vtedy na rad prichádzajú starí rodičia, iní rodinní príslušníci či priatelia s podobne starými deťmi. Denné a pobytové tábory sú vítanou alternatívou ako pripraviť školákom zmysluplný program cez prázdniny pod dozorom dospelých.

Jazyková škola ELA jazykovka v spolupráci s Creatus event agency vytvorila detské jazykové tábory, pre ktoré používa špecifické metódy učenia založené na hravej forme, tímovej práce a posluchových, či vizuálnych aktivít. Vďaka nim deti objavia, že učiť sa cudzie jazyky môže byť naozaj zábava.

S prázdninovým programom pre deti sa spája nekonečná letná zábava a sviežosť. Bohaté skúsenosti výučby jazykov prináša ELA jazykovka a spolupráca s Creatus event agency zaručuje, že o srandu núdza nebude.

Deti vo veku od 6 do 13 rokov budú v starostlivosti skúsených kvalifikovaných lektorov od 7. do 16:30. Deti majú štyri vyučovacie bloky hravou formou. Popoludní je pripravený program, počas ktorého si školáci vyskúšajú rôzne atraktívne činnosti.

Každý deň je program iný, aby boli deti vždy prekvapené a tešili sa na ďalší spoločne strávený čas. Letné prázdniny ponúknu: kúpačku v aquaparku, výlet do prírody, či opekačku na terase a karneval. Program sa prispôsobuje počasiu a záujmom účastníkov.

V cene 139 eur je zahrnutá strava trikrát denne – desiata, obed, olovrant, pitný režim, dvadsať lekcií jazyka, učebné materiály. Rodičia deti privedú do ELA jazykovka na Ľudovej ulici v čase od 7. do 8. hodiny a večer si prídu pre deti medzi 16. a 16:30.

Termíny denných a týždenných táborov v roku 2019 si môžete pozrieť na www.ela-jazykovka.sk/tabory

Zľavy pre klientov
ELA jazykovka
ponúka záujemcom zľavu 10 % ak privedieš kamaráta alebo zľavu 20EUR pre súrodencov.

Ako prihlásite dieťa na denný jazykový tábor
Dieťa môžete prihlásiť na denný tábor vyplnením online prihlášky alebo osobne v priestoroch ELA jazykovka na Ľudovej ulici 10. Pri nástupe do denného tábora je potrebné podpísať všeobecné obchodné podmienky a vyplniť a podpísať čestné prehlásenie o zdravotnom stave a alergiách dieťaťa.

Comments are closed.