Ako sme sa mali na ELA CAMPS?

ELA_CAMPS

Asi každý rodič pozná tú “výzvu” spojenú so začiatkom prázdnin a ich organizáciou na celých 8 týždňov voľna.
Zmysluplným riešením  počas letných prázdnin môže byť jazykový denný tábor. A tak sa aj stalo 🙂

Počas leta ELA organizovala anglické denné tábory v troch turnusoch, dvoch pre menšie deti a jeden konverzačný pre teenagerov.

V tomto blogu máme pre vás pripravenú malú ukážku vo forme fotoblogu ako skvelo sme sa mali a čo všetko sme zažili.

Na začiatku každého campu nechýbali naše “group excercise” kedy si naše skupinky vytvárali vlastný tímový plagát, pokrik, pozdrav a niektorí dokonca aj tanec 🙂 A to všetko samozrejme v angličtine.

Prvý deň nás čakal športový program a nechýbala ani olympiáda na Slávii. Naši juniori si mohli vyskúšať beh na 50 m, skok do piesku, hod diskom a samozrejme nechýbali ani hry, naháňačky a najviac vytúžená balónová vojna a ešte aj ľukostreľba!

If you are happy and you know it 🙂

Lukostreľba
Keď je teplo, treba sa osviežiť 🙂 Vodná šmykľavka na Slávií
Aquarium and my favorite sea creature

V utorok nás okrem Aquaparku čakala aj super téma – vodné živočíchy a potvorky. Naučili sme sa, čo všetko žije pod vodom, ale aj na pláži a rovno sme si urobili aj vlastné akvárko 🙂

Streda bol náš program celý v duchu movies and movie stars. Začali sme emotions, na rôzne situácie. Neskôr sme si zasúťažili v talentovej show a nakoniec sme išli “do kina”, ktoré pristálo priamo u nás v ELA. A nielen také hocijaké, ale rovno EMOJI MOVIE in english of course. Veď emotions už poznáme 😉 Hneď na to sme overili našich juniorov a ich pozornosť v MOVIE QUIZ.

Štvrtok bol dobrodružný deň, kedy sme si zahrali tímový TREASURE HUNT, našli sme poklad pomocou rôznych úloh, kde sme si zopakovali čo všetko sme sa za týždeň naučili a zažili. A potom po super obede, hop šup na Katarínku OPEKAŤ. Špekačky? Marshmallow? Mňam.

Katarínka

Posledný deň a KARNEVAL. Nie len tak nejaký. Karneval, kde sme si vyrobili masky, premenili sa na naše story characters, naučili sa “rozprávkovať” po anglicky a zahrali sme si, zatancovali pesničky od Pinocchia, cez If you are happy a jasné že enchýbal stoličkový tanec 🙂

Juniori naši. My sme si týždne s vami neskutočne užili. Potešili sa, nasmiali, našli si kamošov, talenty, spíkrov hodných medailí 🙂 Keď sa vám páčilo tak ako nám, budeme sa na vás tešiť zase o rok, alebo na našich jazykových kurzoch už tento september.

Thank you, goodbye and take care.

Your ELA team

Comments are closed.