Darčeky pre deti

Pre budúcich cestovateľov a dobrodruhov:
JAZYKOVÉ KURZY CLASSIC

Jazykové kurzy pre deti v ELA JAZYKOVKA sú spojením vzdelávania, zábavy a zmyslu pre cudzie jazyky – učiť sa angličtinu, či francúzštinu nie je len o tom, že ovládame jazyk, ale aj o kultúre, krajine a „reáliách“ zo sveta. Poznanie jazykov otvára deťom dvere a dáva mnohé možnosti.

Nie len ako otrepaná fráza, ale v skutočnosti. Okrem väčšej ponuky práce, vyššej mzde, možnosti šúdia v zahraničí sa deti naučia vnímať, akceptovať, poznávať, ale i kriticky premýšľať nad inými kultúrami. Na kurzoch angličtiny, francúzštiny a španielčiny deti učíme okrem jazyka aj ku konverzačným, prezentačným či vyjednávacím schopnostiam. Pripravujeme projekty ku rôznym témam, učíme ich písať eseje alebo „obhájiť“ svoj názor.
Z kurzov dávame do ponuky jazyky – angličtinu, španielčinu a francúzštinu. Ponúkame aj slovenčinu vo forme prípravy do školy a doučovania.

Kurzy otvárame skupinové aj individuálne, online aj prezenčne.
Všetky kurzy otvárame od 10. januára 2022.
Celú ponuku kurzov nájdete na www.ela-jazykovka.sk/kurzy

Pre milovníkov prázdnin:
LETO SNOV V ELA CAMP

Náš tradičný a najobľúbenejší darček je ELA CAMP. Čo lepšie môžete darovať ako zážitok? Týždeň plný zábavy, učenia, kamarátov, zážitkov, ktoré sa pretavia do spomienok na celý život. Súťaže, zaujímavé a aktuálne témy na angličtinu, športový, kultúrny a umelecký program popretkávaný prvými „láskami“ a prvými „diskotékami“ či tými pravým letnými hrami.

Všetko o našom ELA CAMP pre rok 2022, termíny, témy a ceny táborov nájdete na stránke JAZYKOVÉ TÁBORY.

Podarujte svojim ratolestiam, krsniatkam, neterkám, či synovcom ten pravý darček vo forme poukážky na náš ELA CAMP, ktorý im zabezpečí dokonalý týždeň počas letných prázdnin, ktorý si „ponechajú“ celý život.

Navyše ku každej poukážky dostanú zadarmo naše zberateľské ELA CAMP tričko.

V prípade ak vám nesedia termíny do 30.3.2022 vám vrátime celú hodnotu poukážky naspäť.

Pre vášnivých čitateľov:
PONUKA “ZRKADLOVEJ” JAZYKOVEJ LITERATÚRY

Podporte svoje dieťa v jednej z najkrajších záľub – čítanie.  Ponúkame celý zoznam dvojjazyčnej literatúry vo forme zrkadlovej knihy s angličtinou, či španielčinou a slovenčinou na „tej druhej strane“. Okrem toho, že sa deti ponoria do sveta fantázie, spoznajú tradičné príbehy si natrénujú svoje schopnosti v cudzom jazyku.

Zoznam detskej literatúry:
Pre väčšiu ponuku (napríklad pre teens, klikaj na darčeky pre dospelákov TU)

Angličtina

Rozprávočky po anglicky a po slovensky + CD (ENG)

Rozprávočky po anglicky a po slovensky sú klasické rozprávky v slovenskej a anglickej jazykovej verzii. Rozprávky v anglickej verzii prirodzeným spôsobom nabádajú deti, aby sa učili anglický jazyk. Hry a úlohy uľahčujú zapamätanie nových slovíčok. Dieťa sa naučí cele vety a zvraty v anglickom jazyku. Možnosť porovnať ich so slovenským textom spôsobí to, že im ľahšie porozumie a zapamätá si ich. Rozprávky po anglicky sú vynikajúcim spojením vyučovania a zábavy. Súčasťou knihy je aj CD s rozprávkami.
Cena: 12EUR

Slovak Fairy Tales (SK-ENG)

Kniha rozprávok určená pre deti, ktoré sa chcú zdokonaliť v angličtine. Knižka obsahuje 8 známych rozprávok v slovenskej a anglickej verzii.
Cena: 13,50EUR

Kryštof Kolumbus A1/A2 (Karl May) – zrkadlové čítanie – (CZ-ESP)

V této knize máte možnost přečíst si o životě a o cestách mořeplavce Kryštofa Kolumba ve španělštině. Nemusíte se však obávat, že byste textu neporozuměli. Je napsaný zjednodušenou španělštinou tak, aby vyhovoval potřebám začínajícího čtenáře. Na každé stránce navíc naleznete český zrcadlový překlad a na webu si můžete stáhnout audionahrávku, na které příběh vypráví rodilý mluvčí. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí.
Cena:10EUR

The Little Prince/Malý princ (CZ-ENG)

Antoine de Saint-Exupéry napsal a poprvé vydal Malého prince v roce 1943, pouhý rok před tím, než jeho letadlo zmizelo během průzkumného letu nad Korsikou. A je jen málo knih, kterých by si dospělí cenili stejně jako děti. Tento lyrický příběh s pohádkovým nádechem, jenž usiluje o nalezení pravého smyslu života, si najde svou jedinečnou cestičku ke každému čtenáři.
Cena: 12EUR

Príbehy ľadového medvedíka, Little Polar Bear Stories (SK-ENG)

Malý medvedík Biele uško sa dnes odhodlal vyraziť zo svojho snežného brlohu za veľkými dobrodružstvami. Sprevádza ho kamarát sob Parôžtek, ktorý mu na potulkách po zasneženej krajine ukazuje ďalšie zvieratká žijúce na snehu. A môžeš veriť, že ich čaká veľa dobrodružstiev a zábavy! Našťastie, mama Bieleho uška je vždy nablízku a pomôže mu vždy, keď to potrebuje…
Cena:10EUR

Z babičkinej truhlice / Grandmother’s Magic Hope Chest (ENG)

Zozbierala a upravila: Martina Rusnáková
52 krátkych povestí v slovenskom jazyku preložené do anglického jazyka tlmočené cez romantický príbeh babičky, ktorej poslaním je originálnym spôsobom oboznámiť čitateľov s ľudovým umením, vzbudiť v nich záujem o ľudovú slovesnosť, aby si ju osvojili a udržali. Kniha obsahuje 10 ilustrácií hradov, audioverzia slovenského textu je dostupná na internete.
Cena: 16,50EUR

 Netopierik, zombíci & čudo z Marsu (SK- ENG)

Jedenásť pútavých anglicko-slovenských rozprávkových príbehov.Sú plné fantázie, môžu nahnať strach a zároveň úsmev na tvári.
Cena: 14EUR

Pre večne nespokojných tínedžerov:
POBYTOVÝ TÁBOR PRE DETI OD 8-14 ROKOV S ANGLIČTINOU A FRANCÚZŠTINOU

Aj vy poznáte to náročné rozhodovanie, čo podarovať dieťaťu v tom komplikovanom veku, kedy ho okrem tik toku, sociálnych sietí a mobilu nič nezaujíma? Je jedno, či je to dcéra, syn, bratranec, synovec, krsniatko.
Náš ELA CAMP zabaví každého „komplikovaného tínedžera“.

Doprajte mu letný zážitok, na ktorý nezabudne. Týždeň v prírode, spojenie zábavy, angličtiny, hier, „diskoték“, kamošov a áno, aj na tie mobily sa vtedy dá zabudnúť. Neveríte? Vyskúšajte „poslať“ do ELA CAMP toho svojho teen. Uvidíte, že bude nadšený.

Poukážku a lístok na ELA CAMP pripravíme na mieru a ešte pribalíme aj zberateľské tričko zadarmo.

Stačí vyplniť prihlášku a cool darček je na svete.

Všetky skupinové kurzy otvárame 10.1.2022.

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.