Nemčina pre začiatočníkov

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli začať s týmto jazykom sme pripravili kurzy nemčiny pre začiatočníkov. Nauč sa jeden z jazykov svetových lídrov s nami. Či už je to kvoli práci, škole, stáži. Pomôžeme ti napredovať. Výučbu poskytujeme v našich priestoroch alebo online, každý si podľa preferencie príde na svoje. Cena materiálov ku kurzu je v cene. Využívame vlastné materiály v kombinácií s overenými učebnicami.

Na hodiny už viac nemusíš chodiť preto lebo musíš, ale preto lebo výučba pre teba bude predstavovať stretnutie s kamarátmi, s ktorými si predebatujete rôzne témy práve v nemčine.
V prípade, že ťa zaujala nemčina pre začiatočníkov a si úplný začiatočník, nemusíš robiť ani online vstupný test.  Stačí, ak do prihlášky napíšeš, že máš záujem o kurz na úrovni A1. Nemčina pre začiatočníkov v jazykovej škole ELA je navrhnutá tak, aby si si tento jazyk zamiloval/a!

TERMÍNY

Skupinový kurz pre začiatočníkov prezenčne LIGHT// v utorky 18:00-19:00 //11 hodín//95 EUR

Skupinový kurz pre začiatočníkov prezenčne KLASIK// v utorky a štvrtky 18:00-19:00 //11 hodín//95 EUR

Skupinový kurz online LIGHT//pondelky 19:00-20:00//11 hodín//95EUR

Všetky skupinové kurzy nemčiny otvárame od 23.1.2023

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov, kde sa lektor venuje na hodine len vám.
  • Máte záujem vytvoriť si vlastnú skupinu? Ak nechcete byť na hodine s neznámymi ľuďmi, na požiadanie vieme pre vás vytvoriť skupinku alebo dvoj-individuálnu hodinu ako “dvojka” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?