Nemčina pre teens 12 – 18 rokov

Nemčina ako druhý jazyk je rozšírená na mnohých základných a stredných školách. Je to praktické nakoľko je tento jazyk nielen jazykom svetových lídrov priemyslu, ekonómie a politiky, ale je to jazyk našich úspešných susedov. Mnoho spoločností svetového formátu nemčinu pre prácu u nich vyžaduje. Ak máte doma budúceho manažéra, IT špecialistu, lekára, právnika či obchodníka, nemčina mu určite padne v jeho kariére vhod.

Naše kurzy sú šité na mieru pre násťročných študentov. Preberáme na nich aktuálne dianie, využívame moderné prvky od hudby cez podcasty až po youtube videá a nahrávky z rádií či TV. Nie je to len o gramatických cvičeniach a memorovaní. Práve naopak. Stačí si vybrať z verzií LIGHT (menej intenzívne) a KLASIK  (intenzívnejšej) varianty.

TERMÍNY
TEENS LIGHT (utorok 17:30-18:30)//11 hodín//95EUR
TEENS LIGHT (pondelok 15:00-16:00)//11 hodín//95EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame od 9.1.2023

 

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” (aj pre deti od 5 rokov) otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?