Nemčina pre mierne pokročilých a pokročilých

Potrebuješ si zlepšiť svoju nemčinu, pripraviť sa na príjmačky alebo certifikát a upevniť si znalosti v jednom z jazykov svetových lídrov? Urob tak s nami. Či už je to kvoli práci, škole, stáži. Pomôžeme ti napredovať. Výučbu poskytujeme v našich priestoroch alebo online, každý si podľa preferencie príde na svoje. Cena materiálov ku kurzu je v cene. Využívame vlastné materiály v kombinácií s overenými učebnicami.

Každý kurz má vypracované sylaby, ktoré zaznamenávajú pokrok, ktorý na kurze urobíme. Zameriavame sa na zvládnutie konverzácií, využívanie jazyka v praxi, zaujímavé a aktuálne témy, ale aj na “oddychovky” pri krátkych videách, pesničkách, či filmoch. Na hodine stretneš lektorov, ktorí niekoľko rokov žili, študovali, či pracovali v zahraničí, takže o “témy z praxe” nebude núdza.

TERMÍNY

Skupinový kurz prezenčný pre mierne pokročilých (A2-B1) light// v pondelky 18:00-19:00. //11 hodín//95 EUR

Skupinový kurz online light pre mierne pokročilých (A2-B1) //v stredy o 18:00//11 hodín//95 EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame od 9.1.2023
Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov, kde sa lektor venuje na hodine len vám.
  • Máte záujem vytvoriť si vlastnú skupinu? Ak nechcete byť na hodine s neznámymi ľuďmi, na požiadanie vieme pre vás vytvoriť skupinku alebo dvoj-individuálnu hodinu ako “dvojka” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?