Doučovanie

Doučovanie nemčiny prebieha formou individuálnych hodín a aj jeho obsah je vždy na mieru podľa potrieb a požiadaviek študenta. Dĺžku hodiny si viete vybrať 45 min., 60 min. alebo dlhší blok a to 90 min. hodinu. Obsah hodín záleží od potreby študenta – zameranie na gramatiku, učivo zo školy až po presvičenie konverzácií.

Na základe konzultácie s vami a vyplnení našej analýzy pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii vám priamo na váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Samotná výučba potom prebieha buď prezenčne alebo online podľa vašej preferencie. Rovnako aj začiatok kurzu je individuálny, nemusíte s hodinami čakať do začiatku trimestra.

TERMÍNY

Všetky skupinové kurzy otvárame 26.9.2022.

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov ako “dvojka” alebo“trojička” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?