Francúzština pre začiatočníkov

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli začať s týmto jazykom sme pripravili kurzy francúzštiny pre začiatočníkov. Nauč sa jeden z najrozšírenejších jazykov sveta s nami. Nauč sa romantickú francúzštinu a cestuj do tejto krajiny všetkých chutí bez obmedzenia. Francúzština je tiež oficiálnym jazykom Európskych inštitúcií, čiže ak uvažuješ o práci pre EÚ, bez nej sa nezaobídeš. Výučbu poskytujeme v našich priestoroch. Počas hodiny si môžeš dopriať občerstvenie a pohoda na hodine ti dopraje vynikajúci zážitok a zábavu.

Na hodiny už viac nemusíš chodiť preto lebo musíš, ale preto lebo výučba pre teba bude predstavovať stretnutie s kamarátmi, s ktorými si predebatujete rôzne témy práve v španielčine.
V prípade, že ťa zaujala francúzština pre začiatočníkov a si úplný začiatočník, nemusíš robiť ani online vstupný test.  Stačí, ak do prihlášky napíšeš, že máš záujem o kurz na úrovni A1. Francúzština pre začiatočníkov v jazykovej škole ELA je navrhnutá tak, aby si si tento jazyk zamiloval/a!

TERMÍNY

Francúzština pre začiatočníkov (utorok-štvrtok 18:20-19:20)//21 hodín//169EUR trimester
Francúzština pre začiatočníkov víkend (soboty 9:30:00-11:00)//16,5 hodiny //135EUR trimester

Všetky skupinové kurzy otvárame od 9.1.2023

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov, kde sa lektor venuje na hodine len vám.
  • Máte záujem vytvoriť si vlastnú skupinu? Ak nechcete byť na hodine s neznámymi ľuďmi, na požiadanie vieme pre vás vytvoriť skupinku alebo dvoj-individuálnu hodinu ako “dvojka” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?