Letná konverzačka pre teenagerov (od 14 do 18 rokov)

Denný konverzačný kurz na parádne letné anglické radovánky v teen verzii! Tretí augustový týždeň, od pondelka do piatku, každý deň 4 hodiny s pauzou v strede našou konverzačnou metódou doplnenou rôznymi interaktívnymi hrami, modernými prvkami výučby – skrátka kurz, ktorý bude Vaše deti baviť! 🙂
Chceš rozbeh v angličtine pred začiatkom školy alebo len stráviť super doobedie s kamošmi/kamoškami? Letné konverzačky sú pre teba ako stvorené!

Obsah kurzu: tento 15 hodinový kurz sa bude zameriavať na to najdôležitejšie – dokonalé zvládnutie a zautomatizovanie úplných základov angličtiny, ktoré sú pre pokračovanie absolútne nevyhnutné a preskočiť sa nedajú, následne minulý čas, budúci čas, would, should, could a obrovský kopec konverzácií našou zábavnou metódou. Na našich hodinách sa rozpráva celý čas, študenti sa učia tvoriť otázky, odpovede, rozvíjať ich a reagovať na akúkoľvek tému, a to hlavne bez stresu!:)

Všetko vyučované našou zábavnou konverzačnou metódou. Teen výučba je doplnená rôznymi anglickými hrami a súťažami, tímovou aj individuálnou prácou cez PC, prácou s webom, domácimi úlohami a cvičeniami v mobilnej apke ai. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Lektori sa budú na hodinách striedať, všetci budú spokojní! Počet miest je obmedzený. Citrónová voda, bazová voda a klíma budú pripravené:)

TERMÍNY

Konverzačný kurz pre teens “REŠTART pred začiatkom školy” 24.-28.augusta  (každý deň pondelok – piatok od 9:00-12:00) //15 hodín// 109EUR*

*Cena pre študentov jazykovky je 99EUR.

Kurz sa dá zakúpiť aj na jeden konkrétny deň.
Cena za jedeň deň konverzačného kurzu je 25EUR/osoba.