Letná konverzačka

Denný konverzačný kurz na rýchle rozhovorenie sa, osviežené letnými praktickými témami! Balík praktických situácii z dovoleniek, zo sveta. Jeden letný týždeň, od pondelka do piatku, každý deň dve vyučovacie hodiny (90 minút) s pauzou v strede na skvelú kávu, pokecy a malé občerstvenie z našej záhradky. Čo budeme robiť? HOVORIŤ! Našou konverzačnou metódou doplnenou rôznymi interaktívnymi hrami, modernými prvkami výučby – skrátka kurz, ktorý vás bude baviť…a nielen to. Konečne sa v tej angličtine rozhovoríte – vyskúšate neštandardné situácie ako kontrola na letisku, či problém u lekára a nefunkčná klíma na izba, či stratená batožina na letisku. Jednoducho jazyková príprava na všetko možné aj nemožné – veď treba sa baviť.
Ak chcete rozbeh v angličtine ale nemáte cez rok čas na kurzy alebo len stráviť príjemný večer s príjemnými ľuďmi v ultra malej skupinke? Letné konverzačky sú pre vás ako stvorené!

Obsah kurzu: tento 6 hodinový kurz sa bude zameriavať na to najdôležitejšie – dokonalé zvládnutie a zautomatizovanie úplných základov angličtiny, ktoré sú pre pokračovanie absolútne nevyhnutné a preskočiť sa nedajú, následne minulý čas, budúci čas, would, should, could a obrovský kopec konverzácií našou zábavnou metódou. Na našich hodinách sa rozpráva celý čas, študenti sa učia tvoriť otázky, odpovede, rozvíjať ich a reagovať na akúkoľvek tému, a to hlavne bez stresu!:)

Všetko vyučované našou zábavnou konverzačnou metódou. Teen výučba je doplnená rôznymi anglickými hrami a súťažami, tímovou aj individuálnou prácou cez PC, prácou s webom, domácimi úlohami a cvičeniami v mobilnej apke ai. Naše heslo: kráčame s dobou a vyhýbame sa nude!:)

Lektori sa budú na hodinách striedať, všetci budú spokojní! Počet miest je obmedzený. Citrónová voda, bazová voda a klíma budú pripravené:)

TERMÍNY

Konverzačný kurz pre začiatočníkov 1.-4.júla 2024 (každý deň pondelok – štvrtok od 18:00-19:30) //6 hodín// 65EUR/ cena za týždeň
20EUR/cena za deň
Konverzačný kurz pre mierne pokročilých a pokročilých 8.-11.júla 2024 (každý deň pondelok – štvrtok od 18:00-19:30) //6 hodín// 65EUR/ cena za týždeň
20EUR/cena za deň

*Cena pre študentov jazykovky je 55EUR.

Kurz sa dá zakúpiť aj na jeden konkrétny deň.
Cena za jedeň deň konverzačného kurzu je 20EUR/osoba.
Kurz bude otvorený pri nástupe 2 študentov, maximálny počet študentov na kurze je 8.