Kurzy anglického jazyka pre začiatočníkov

Viac o efektívnych kurzoch, ktoré ťa posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva až tri krát týždenne kedykoľvek počas roka. Osvojíš si základnú slovnú zásobu potrebnú pre všetky bežné životné situácie: napr. rodina, počasie, každodenné aktivity, v reštaurácii, cestovanie po meste, u lekára, na pošte, na dovolenke, profesie, škola a vzdelávanie, v banke, telefonovanie, v hoteli a mnoho ďalších.)

Po absolvovaní začiatočníckych kurzov budeš schopný hovoriť o akejkoľvek bežnej téme. Zvládneš tvorbu viet, otázok a odpovedí vo všetkých bežne používaných časoch (vrátane predprítomného času). Na konci programu budeš schopný sa dohovoriť vo všetkých bežných životných situáciách. Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát ELA jazykovka.

TERMÍNY

Skupinový kurz úplný začiatočník ranné vtáča online (pondelok – streda od 7:00-8:00) //21+1 hodín// trimester // 165 EUR
Skupinový kurz úplný začiatočník prezenčne (pondelok 19:30-20:30 a piatok 17:30-18:30 ) //21+1 hodín// trimester // 165 EUR
Skupinový kurz večný začiatočník prezenčne (utorok – štvrtok od 17:30-18:30) //21+1 hodín// trimester // 165 EUR
Skupinový kurz mierne pokročilí online (pondelok– streda od 18:30-19:30) //21+1 hodín// trimester // 165 EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 10.1.2021

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

 

  • Učíte sa lepšie jednotlivo? Žiaden problém! ELA Vám ponúka vyučovanie aj formou individuálnych kurzov ako “dvojka” alebo“trojička” s partnerom, kamarátmi, susedami, spolužiakmi, sestrou, bratom a pod. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?