Angličtina pre deti s native speakrom

Náš najobľúbenejší kurz pre rýchly pokrok, tento krát vo verzii pre deti! Kurz je inšpirovaný kurzom COMBO, ktorý sme doteraz mali k dispozícii len pre dospelých sa dočkal svojej detskej verzie.

Kurz využíva angličtinu formou hrania a  kreatívnych aktivít, zameranie je prevažne na rozprávanie, ale aj na využívanie moderných prostriedkov výučby ako je web, YouTube, či aplikácie do telefónov.

Hodiny vedie native speaker, ktorý má skúsenosti s výučbou detí. Lektorov a lektorky vyberáme starostlivo. Zo skúsenosti vieme, že profesionálni a obľúbení lektori sú základom pre poskytnutie hodín, ktoré deti nielen zaujmú, ale aj naučia.

Kurz je vekovo ohraničený od 7 do 14 rokov. Počas hodín sa deti okrem iného venujú rôznorodým témam ako šport, hudba, YouTuberi, rozprávky, seriály, metóda učenia. Kurz je čas od času obohatený výletom v okolí alebo tvorbe YouTube videí.

Kurz je rozdelený na trimester – jesenný, zimný a letný. Výučba prebieha jeden krát týždenne 90min. Balík zahŕňa 21 hodín skupinovej výučby v skupinkách od 3 do maximálne 7 detí.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY

 

  • Skupinový kurz “Kids native speaker” (streda a piatok o 16:00 -17:00) //24 hodín//trimester// 170 EUR
  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂