Angličtina pre deti s native speakrom

Náš najobľúbenejší kurz pre rýchly pokrok, tento krát vo verzii pre deti! Kurz je inšpirovaný kurzom COMBO, ktorý sme doteraz mali k dispozícii len pre dospelých sa dočkal svojej detskej verzie.

Kurz využíva angličtinu formou hrania a  kreatívnych aktivít, zameranie je prevažne na rozprávanie, ale aj na využívanie moderných prostriedkov výučby ako je web, YouTube, či aplikácie do telefónov.

Hodiny vedie native speaker, ktorý má skúsenosti s výučbou detí. Lektorov a lektorky vyberáme starostlivo. Zo skúsenosti vieme, že profesionálni a obľúbení lektori sú základom pre poskytnutie hodín, ktoré deti nielen zaujmú, ale aj naučia.

Kurz nie je je vekovo ohraničený, ale odporúčame ho individuálne pre deti od 11 do 16 rokov. Počas hodín sa deti okrem iného venujú rôznorodým témam ako šport, hudba, YouTuberi, rozprávky, seriály, metóda učenia. Kurz je čas od času obohatený výletom v okolí alebo tvorbe YouTube videí.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY

Skupinový kurz TEENS (12-16 rokov) s native speakrom (utorok od 15:30-16:30) //11 hodín// trimester // 95 EUR
Skupinový kurz TEENS CLASSIC s native speakrom (12-16 rokov) (utorok a štvrtok od 15:30-16:30//21 hodín//trimester//169 EUR
Skupinový kurz pre deti 9-11 rokov s native speakrom (utorok a štvrtok od 16:30-17:30)//21 hodín//trimester//169EUR

Všetky skupinové kurzy otvárame 18.9.2023

Angličtina s native speakrom prebieha aj vo forme individuálnych hodín. Výhoda pre deti s plným programom a veľa krúžkami 🙂
Napíšte nám kedy vám hodiny vyhovujú a dohodneme si vzájomný termín hodín.

Kupuješ hodiny ako darček? Využi akciu do konca decembra a dostaneš od nás malý darček aj ty!

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?