Angličtina pre deti s native speakrom

Náš najobľúbenejší kurz pre rýchly pokrok, tento krát vo verzii pre deti! Kurz je inšpirovaný kurzom COMBO, ktorý sme doteraz mali k dispozícii len pre dospelých sa dočkal svojej detskej verzie.

Kurz využíva angličtinu formou hrania a  kreatívnych aktivít, zameranie je prevažne na rozprávanie, ale aj na využívanie moderných prostriedkov výučby ako je web, YouTube, či aplikácie do telefónov.

Hodiny vedie native speaker, ktorý má skúsenosti s výučbou detí. Lektorov a lektorky vyberáme starostlivo. Zo skúsenosti vieme, že profesionálni a obľúbení lektori sú základom pre poskytnutie hodín, ktoré deti nielen zaujmú, ale aj naučia.

Kurz je vekovo ohraničený od 7 do 14 rokov. Počas hodín sa deti okrem iného venujú rôznorodým témam ako šport, hudba, YouTuberi, rozprávky, seriály, metóda učenia. Kurz je čas od času obohatený výletom v okolí alebo tvorbe YouTube videí.

Kurz je rozdelený na trimester – jesenný, zimný a letný. Výučba prebieha dvakrát týždenne 45min. Balík zahŕňa 21 hodín skupinovej výučby v skupinkách od 3 do maximálne 7 detí.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

UKÁŽKOVÁ HODINA ZDARMA
KIDS 9-11 ROKOV dňa 6.9.2021 o 17.45-18:30
KIDS 9-11 ROKOV dňa 8.9.2021 o 18:15-19:00

Ak máte záujem o účasť na ukážkovej hodine dajte nám prosím vedieť cez kontaktný formulár TU alebo prostredníctvom nášho telefónneho čísla.

TERMÍNY

Angličtina s native speakrom v stredy a piatky 17:00-17:45 (21+1 hodina za trimester)

Všetky skupinové kurzy otvárame 20.9.2021.

Hľadáte program pre svoje ratolesti na leto? Pozrite si našu ponuku letných táborov ELA CAMP.

Individuálne kurzy a kurz “dvojka” otvárame na požiadanie počas celého roka.

  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky ?
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie ?