Kids

Kurzy pre deti od 9 do 11 rokov, zameraný na zlepšenie komunikácie, hravú angličtinu plnú diskusií na témy detského sveta. Angličtina v ELA je skupinovou výučbou, ktorá využíva témy moderného vzdelávania, rozširuje angličtinu na základnej škole a cvičeniami plnými interaktivity učí deti novej slovnej zásobe, písaniu v cudzom jazyku.

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedú ich skúsení lektori, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk.

Na kurzoch sa zameriavame na vzájomnú interakciu, hru a prirodzenú komunikáciu v modernom a bezpečnom prostredí našej jazykovej školy. Pripravte Vaše dieťa do života už dnes!

Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester, jeden krát týždenne 90 min. V balíku jedného trimestra je teda 24 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY

  • Skupinový kurz “Kids” (pondelok-streda o 16:30-17:30) //24 hodín//trimester// 150EUR
  • Skupinový kurz “Kids light” (streda o 16:30 -17:30) //13 hodín//trimester// 78 EUR
  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂