Kids plus

Kurzy Kids plus sú pre deti od 11 do 16 rokov.

Naše kurzy pre deti sú prispôsobené ich jedinečnému spôsobu učenia sa a vedie ich skúsený lektor, ktorí v deťoch dokážu prebudiť nadšenie pre cudzí jazyk. Kurz Kids plus tématicky a náročnosťou nadväzuje na kurz Kids. Dopĺňa tiež angličtinu zo základnej školy, ale ide hlbšie. Témy sme zamerali viac na konverzačnú úroveň a využívanie jazyka v praxi na čo v škole ostáva len málo času. Angličtina Kids plus v ELA tiež využíva moderné prvky výučby ako YouTube, mobilné aplikácie, hry online, či Netflix.

 

Kurzy vedú skúsení lektori a lektorky z ELA, ktorí využívajú jedinečné učebné materiály pre vyučovanie čítania a písania, ktoré kombinujú štrukturovanou fonetikou a voľným čítaním.

Kurzy prebiehajú trimestrálne – jesenný, zimný a jarný trimester, jeden krát týždenne 90 min. V balíku jedného trimestra je teda 21 hodín.

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, neváhajte nás kontaktovať. Všetky detské kurzy vieme naplánovať aj formou individuálnej výučby.

TERMÍNY

  • Skupinový kurz “Kids plus” (utorok-štvrtok o 16:30-17:30) //24 hodín//trimester// 150EUR
  • Učí sa vaše dieťa lepšie samé? Žiaden problém! Kids plus sa dá realizovať aj formou individuálnych kurzov ako doučovanie alebo ako “dvojka” či “trojička” so súrodencami a spolužiakmi. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného kurzu nás neváhajte kontaktovať mailovo alebo telefonicky 🙂
  • Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás, určite vymyslíme alternatívu, ktorá vám sadne čo najlepšie 🙂